اخبار و مقالات

فواید استفاده از مام رولی ضد تعریق

مام رولی مردانه

چرا بدن ما انسان ها عرق می کند؟

امروز می خواهیم در مورد انواع مام . مام رولی گیاهی . مام رولی زیر بغل . طرز استفاده از مام رولی و… را مطالعه کنیم . عرق کردن بدن یک واکنش طبیعی و خیلی حیاتی برای بدن انسان است. بدن ما در اثر فعالیت زیاد فیزیکی یا انجام هر کار سخت دیگری، به تدریج گرم می‌شود.
در این حالت غده های تعریق شروع به کار می کنند و قطرات عرق را تولید و روانه سطح پوست می‌کنند. قطرات عرق بعد از نشست روی پوست برای تبخیر شدن، گرمای بدن را جذب می‌کنند. به این ترتیب بدن کم کم گرما از دست داده و شروع به خنک شدن بدن می‌کند.
عرق کردن باعث می‌شود دمای بدن همواره در سطحی نرمال باشد. این موضوع به انسان کمک می‌کند تا مدت طولانی‌تری قادر باشد به شکل روان و راحت به فعالیت خود ادامه دهد. اشکار است که اگر بدن بیش از حد گرم شود، روند انجام فعالیت های عادی آن مختل می‌شود و در این حالت استفاده از مام رولی خیلی مهم و ضروری است.

فواید مام رولی

 

فواید مام رولی ضد تعریق

1.کنترل مشکل تعریق زیاد زیر بغل

یکی از قسمت های بدن که تجمع غده های ضد تعریق در آن زیاد است، ناحیه زیر بغل است. میزان تعریق در بدن افراد مختلف متفاوت است. اما به هر حال زیر بغل قسمتی است که اغلب زیاد عرق میکند. استفاده از مام رولی باعث می شود غده های عرق در این ناحیه برای مدت زمان مشخصی از فعالیت شان کاسته می شود و بدن انسان تقریبا خشک بماند.

2.جلوگیری از ایجاد بوی بد عرق در بدن

لایه پوششی که مام ها روی پوست ایجاد میکنند، علاوه بر آن که مانع موقتی عرق کردن می شود، با توجه به رایحه ی مناسبی که دارند، از ایجاد بوی بد عرق در بدن نیز جلوگیری میکنند.

3.نرم و لطیف شدن و رفع تیرگی پوست زیر بغل

بعضی از مام های مردانه یا زنانه  حاوی موادی هستند که در اثر استفاده مکرر و منظم، منجر به نرم و لطیف شدن پوست ناحیه زیر بغل می شوند. بنابراین اگر از تیرگی پوست این قسمت بدن خود خجالت می کشید ، میتوانید از مامی رولی استفاده کنید .

4.جلوگیری از خیس شدن لباس ها 

ممکن است بدن شما تمیز باشد و عرق کردن زود منجر به بو گرفتن بدنتان نشود. اما اگر تعریق بدنتان خیلی زیاد است که زیر بغل لباستان اغلب خیس شود، اشکار است که باید از محصولی استفاده کنید که مانع این اتفاق ناخوشایند شود.
خیس بودن لباس در اثر تعریق زیاد، خوش تیپی و آراستگی شما را به شدت تحت تأثیر خود قرار می‌دهد. بنابراین از فواید مام رولی گیاهی زیر بغل این است که اجازه نمی‌دهد لباستان در اثر عرق کردن زیر بغل خیس شود  و همچنین طرز استفاده ی مام رولی خیلی اسان است.

مام رولی زنانه

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آواتار موبایل
Main Menu x
X