اخبار و مقالات

فواید خمیر دندان زغالی برای سفید کردن دندان ها و رفع پلاکت انها

مزایای خمیر دندان زغالی toothpaste

زغال چوب در حال حاضر یکی از پر مصرف ترین مواد مورد استفاده در صنعت لوازم آرایشی و بهداشتی می باشد. این عنصر به عنوان ماده ی مرسوم در ساخت انواع ماسک های صورت و اسکراب یا لایه برداری، مورد مصرف قرار می گیرد. حتی برخی از مردم ، آن را برای سفید کردن دندان های خود مورد استفاده قرار می دهند. زغال فعال نیز نوعی زغال است که مورد استفاده در محصولات زیبایی و خمیردندان ذغالی Charcoal toothpaste همراه پودر صاف شده چوب، پوسته نارگیل و دیگر مواد طبیعی که تحت حرارت شدید اکسیده می شود. امروزه انواع مختلفی از خمیردندان زغالی در داروخانه ها در دسترس می باشد. این نوع خمیردندان برای موارد پزشکی و همین طور از بین بردن سموم مورد استفاده قرار می گیرد. اما آیا تاثیری برسفید کردن دندان دارد یا خیر؟

تاثیر خمیردندان زغالی برای سفید کردن دندان

زغال فعال در خمیردندان ممکن است به حذف لکه های موجود در سطح دندان ها کمک کند. زغال فعال تا حدی نقش ساییدگی دارد و همچنین قادر به جذب و رفع لک های سطحی می باشد. تا به امروز هیچ مدرک قابل استنادی وجود ندارد تا ثابت کند، این نوع خمیردندان زغالی تاثیری بر حذف لکه های زیرین مینای دندان دارد یا نه؟ همین طور آیا تاثیری بر سفید کردن طبیعی دندان دارد یا ندارد!

خمیر دندان ذغالی

تا به امروز، تنها مزایای شناخته شده از خمیردندان زغالی چوب Charcoal toothpaste عبارتند از:

  • ممکن است کمک به حذف لکه های موجود در سطح دندان کند.
  • ممکن است باعث بهبود بوی بد دهان گردد.
  • می تواند از ایجاد لکه، بعد از جرم گیری حرفه ای که توسط دندان پزشک انجام می شود، کمک کند.

راهکار های خانگی برای سفید کردن دندان

اگر چه این گزینه ها ممکن است به میزان محصولات تجاری مثل خمیر دندان زغالی سفید کننده موثر نباشند، اما انجام آن بسیار آسان است و حتی در خانه می توانید انجام دهید. با پزشک ، هنگام استفاده از این روش ها حتما مشورت کنید تا مطمئن شوید که برای شما موثر می باشند یا خیر.

این مواد عبارتند از:

  • دهان شویه حاوی پراکسید هیدروژن
  • جوش شیرین
  • سرکه سیب

مسواک زدن منظم با کمک ( خمیردندان ذغالی )، از جمله مسواک زدن پس از غذا و نوشیدن آشامیدنی های که باعث تغییر رنگ دندان ها می شوند (مانند قهوه، چای، و… ) می تواند به شما کمک کند تا لبخند زیباتری را داشته باشید.

charcoal toothpaste

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آواتار موبایل
Main Menu x
X