اخبار و مقالات

آیا استفاده از کرم ضد آفتاب ضروری است؟

کرم ضد آفتاب یکی از مهم ترین لوازم آرایشی بهداشتی محسوب می شود که برای هر سن و سالی انتخابی عالی است.
تفاوت ندارد چه زن و چه مرد باید هنگام روبرو شدن با اشعه های مضر آفتاب از یک کرم ضد آفتاب متناسب با پوست خود کمک بگیرد.
ان گونه که می دانید کودکان پوست بسیار حساس و لطیفی دارند و احتمالا اولین کسی که در زمان روبرو شدن با آفتاب پوستش دچار آفتاب سوختگی می شود فرزند شما باشد.
از این رو هرچه زودتر به خرید و ضرورت استفاده از ضد آفتاب در آب و در خشکی متناسب پوستتان مراجعه کنید.

 

 

مزایا و فواید استفاده از کرم ضد آفتاب

1.جلوگیری از پیری زودرس

همه افراد دوست دارند که پوستی جوان‌تر، شفاف‌تر و سالم‌تر داشته باشند. و این یک دلیل قانع کننده‌ای برای استفاده از کرم‌ ضد افتاب است.
کرم‌ ضد افتاب پوست را در مقابل چروک و خطوط نامتقارن و همچنین پیری زودرس حفظ می‌کند. مطالعات نشان می دهد افراد زیر پنجاه و پنج سال  که از کرم ضد آفتاب استفاده می‌کنند، علائم پیری و چروک در پوست آنها بیست و چهار درصد کمتر از افرادی است که از کرم‌ ضد آفتاب استفاده نمی‌کنند.

2. کاهش خطر ابتلا به سرطان پوست

در حالی که بیشتر افراد استفاده از کرم‌ ضد آفتاب را بیشتر برای زیبایی و فواید بهداشتی استفاده می‌کنند و آن را یک مزیت می‌دانند اما توصیه می‌شود که از کرم‌ ضد آفتاب در تمام طول روزها و ماه ها استفاده کنید تا پوست شما از خطر ابتلا به انواع سرطان پوست به ویژه ملانوم درامان باشد.
این سرطان بدترین نوع سرطان شناخته شده پوست است که برای زنان در طول سن بیست سالگی بسیار تهدید کننده است.

3. جلوگیری از آفتاب سوختگی

آفتاب سوختگی پوست  را ضعیف می‌کند و باعث کبود شدن آن نیز می‌شود. همچنین این عارضه پوست را در معرض بیماری‌های پوستی، تورم، قرمزی، و نیز خارش را زیاد می‌کندو با استفاده کردن مرتب از کرم ضد آفتاب از این عارضه جلوگیری کنید.

4. محافظ از اشعه ماوراء بنفش مضر

از آنجایی که لایه اوزون به طور دایم در حال تضعیف شدن است، همه ما بیشتر از گذشته در معرض اشعه‌های خطرناک نور خورشید قرار می‌گیریم و این درحالی است که ما باید بیشتر به فکر مراقبت از پوستمون باشیمو حتما از کرم ضد آفتاب استفاده کنیم .

5. استفاده از کرم ضد آفتاب در اب

متنوع بودن کرم‌ ضد آفتاب باعث شده است که از آنها در محیط آب نیز استفاده کنید و بدون آن که نگرانی از اشعه مضر خورشید داشته باشید از محیطی که در آن هستید لذت کامل را ببرید.
پس برای مراجعه به قیمت ضد آفتاب و خرید کرم ضد آفتاب باکیفیت هرچه زودتر اقدام کنید.

ضرورت استفاده از ضد افتاب

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آواتار موبایل
Main Menu x
X