اخبار و مقالات

انواع چسب پاک کننده بینی فواید استفاده از ان deep cleansing

فواید استفاده از چسب پاک کننده بینی اصل و اورجینال

فواید استفاده از انواع چسب پاک کننده بینی زغالی

داشتن جوش‌های سر سیاه یکی از معضلاتی است که اکثر ما با آن روبرو هستیم. تولید کنندگان مختلف برای رفع چسب پاک کننده محصولات متنوعی را وارد بازار کردند. پیشنهاد فروشگاه تضمین مارکت به شما استفاده از برند ویت می باشد. برند ویت «VEET » چسب‌هایی تولید کرده که برای انواع پوست مناسب بوده و کل صورت را پوشش می‌دهد.
یکی از دلایل اصلی وجود جوش‌های سرسیاه استفاده از لوازم آرایشی نامناسب بوده و عمده دلیل اصلی آن عوامل ژنتیکی و ارثی است. جوش‌های زیر پوستی یا به‌صورت غده‌های ریز چربی ظاهر می‌شود و یا اینکه منافذی به خارج پیدا کرده و به رنگ سیاه دیده می‌شود که اصطلاحا به آن جوش سر سیاه یا کومدون گفته می‌شود.
 چسب های پاکسازی و شفاف کننده ویت جوش های سرسیاه را کاملا زدوده و منافذ پوست را کاملا پاکسازی می کند. این نوارها که با اسید سیتریک غنی شده اند ، با ماده ی خاصی پوشش داده شده اند که پس از فعال شدن با آب ، با آلودگی ها و ناخالصی های مسدود کننده منافذ پوست پیوند می خورد.
نوارهای پاکسازی کننده به خوبی روی نواحی نامسطح ، مخصوصا روی بینی ، می چسبند.
طریقه مصرف :
هفته ای یک بار به عنوان بخشی از برنامه همیشگی مراقبت از صورت خود استفاده کنید. بعد از شستن صورت به پوست مرطوب بچسبانید بعد از 10 تا 15 دقیقه چسب را به آرامی از دوطرف به سمت بالا بکشید. سازگاری محصول با پوست توسط متخصصین پوست تایید شده است.
انواع چسب پاک کننده بینی

چسب بینی برای درمان جوشهای سر سیاه

برای از بین بردن جوش سر سیاه روی بینی راه های متفاوتی وجود دارد. از راه های طبیعی گرفته تا راه های پزشکی همگی به اندازه ای اثر گذار بوده و این تنها بستگی به عمق این روزنه ها و مواد داخل آنها خواهد داشت.

یکی از راه های از بین بردن جوش های سر سیاه بینی تهیه یک خمیر با جوش شیرین است، استفاده از خمیر دندان، ماسک ذغال فعال و استفاده مداوم از ماسک های سفیده تخم مرغ و ماسک شیر و نشاسته در دراز مدت نیز می تواند علاوه بر بستن منافذ پوست شما تاثیر بسزایی در از بین بردن جوش سر سیاه داشته باشد، گذشته از راه های پزشکی، اگر از دسته کسانی هستید که طاقت کمی داشته و علاقمند به جواب گیری سریع هستید توصیه می کنیم راه های طبیعی را کنار گذاشته و برای یکبار هم که شده از چسب جوش سر سیاه بینی پیوردرم استفاده کنید.

چسب‌ پاک کننده بینی، باعث تسکین فوری احتقان در اثر سرماخوردگی ، آلرژی یا انحراف تیغه بینی می شوند و حتی خروپف ناشی از احتقان بینی در شب را کاهش می دهند .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آواتار موبایل
Main Menu x