اخبار و مقالات

روش های اسان و خانگی برای تناسب اندام fitness

انجام ورزش برای لاغر شدن شکم و خوش فرمی اندام

لاغر شدن شکم و خوش فرمی اندام و تناسب اندام گاهی برای بیشتر افراد تبدیل به یک مشکل و دغدغه می شود اما باید دانست که انجام هر کاری و حل هر مشکلی با راه های درست و کاربردی نتیجه بهتری خواهد داشت که در این بخش از سایت فروشگاه تضمین مارکت به 10 مورد از این کارها اشاره می شود.

10 روش برای تناسب اندام و لاغر شدن شکم 

1- حرکت های ترکیبی داشته باشید:

برای کاهش وزن و لاغر شدن شکم فقط به سراغ ورزش هایی که برایتان انجام آنها راحت تر و اسانتر است نروید بلکه ترکیبی از حرکات سخت را هم به تمرین ورزشی خود راه دهید حتما پیاده روی را هم به برنامه ی روزانه ی خود اضافه کنیدتا با کمک انها به تناسب اندام تان کمک کنید.

تاثیر پیاده روی بر روی کاهش وزن

2-  بیشتر پروتئین بخورید!!

حدود بیست و پنج تا سی درصد از کالری موجود در پروتئین در هر دوره هضم و گوارش سوخته می شود این درحالی است که این عدد برای کربوهیدرات ها فقط شش تا هشت درصد است  با اضافه کردن این پروتئین ها به برنامه ی غذاییتان به تناسب اندام خود کمک کنید.

3- بشقاب شامتان را خلوت کنید:

همانطور که قبلا گفته شده اصلا نباید شام را از وعده های غذایی خود حذف کنید بلکه باید رنگ و لعاب آن را تغییر دهید که به جای رنگ قرمز گوشت و چربی از رنگ سبز سبزیجات استفاده کنید تا با انها به تناسب اندام برسید .

4- شوق و ذوق قرض بگیرید:

بیشتر اوقات شروع کار کمی سخت است و داشتن شوق و ذوق برای ورزش مانند یک محرک عالی عمل می کند به همین دلیل برای شروع تماشایی فیلم هایی که ورزش و انجام تمرینات ورزشی در آن با هیجان دیده می شود توصیه می شود.

5- تنبل نباشید:

نشستن در پای گوشی و تلویزیون و یا کامپیوتر به خصوص بازی های کامپیوتری به دلیل شکل فیزیکی بدن در آن حالات افزایش سایز کمر و شکم را تشدید می بخشد و با کم کردن این کار ها به تناسب اندام خود کمک کنید .

دوری از تنبلی

6- سالادتان را در سرکه غرق کنید:

خوردن سالاد باید همیشه در وعده های غذایی شما باشد که اضافه کردن سرکه سیب به آن تاثیر فوق العاده در لاغر شدن شکم و خوش فرمی اندام خواهد داشت .

7- قبل از غذا آب بنوشید:

یک لیوان پر از آب اتاقک شکم شما را تا حدی پر کرده و جای خالی زیادی برای ورود غذا باقی نمی گذارد. حتما روزانه حداقل هشت لیوان اب بنوشید که با این کار کمک مهمی به لاغری و تناسب اندام و خوش فرمی اندامتان می کنید .

8- دندان هایتان را بیشتر مسواک کنید:

محققان ژاپنی به تازگی دریافته اند که مردان و زنانی که دفعات مسواک زدن به دندان هایشان و زمان آن در آنها بیشتر است لاغر تر هستند و تناسب اندام بهتری برخوردارن .

مسواک زدن بیشتر برای کمک به لاغری

9- هر روز صبحانه بخورید:

تحقیقات اساتید دانشگاه هاروارد و بوستون نتیجه ای جالب داشته که طبق آن افراد به خصوص کودکانی که صبحانه به طور مرتب مصرف نمی کنند سی و پنج تا پنجاه درصد بیشتر به اضافه وزن و چاقی دچار می شوند و با تکرار این کار از لاغر شدن شکم و بدن دور می شوند .

10- از غذاهای بسته بندی شده دوری کنید:

تمام مواد غذایی که به صورت بسته بندی در واقع صنعتی تولید و عرضه می شوند با افزایش سریع قند خون قدرت شما برای ورزش و دویدن بهتر را تا حد قابل توجهی کم می کنند و با این کار تناسب اندام تان کم میشود و بیشتر به اضافه ورن دچار می شوید

در صورت رضایت از مطالب از فروشگاه ما در اینستاگرام دیدن فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آواتار موبایل
Main Menu x
X