اخبار و مقالات

تفاوت فوم اصلاح و ژل اصلاح اقایان و تمام مطالب درباره ان

تفاوت فوم اصلاح و ژل اصلاح Shaving foam
در این مقاله میخواهیم درباره تفاوت فوم اصلاح و ژل اصلاح ریش و صورت Shaving foam و Shaving gel و مزایای انها صحبت کنیم .
بسیاری از مردان دوست دارند همیشه صورتی بدون ریش وبه اصطلاح شش تیغ داشته باشند. برای این امر به اصلاح روزانه نیاز دارید که ممکن است پوست خشک شده و آسیب ببیند. برای جلوگیری از این اتفاق کافی است از ابزار روان کننده و آبرسان مناسب استفاده کنید . از جمله آنها می توان به خمیر ریش، فوم اصلاح و ژل اصلاح اشاره کرد. اگر قصد استفاده از فوم یا ژل را دارید بهتر است تفاوت فوم و ژل اصلاح Shaving foam و Shaving gel را بدانید.

– ژل اصلاح Shaving gel

ژل اصلاح حاوی مواد مرطوب کننده و ویتامین هایی است که خشک شدن و خراشیده شدن پوست در هنگام اصلاح جلوگیری کرده و پوستی نرم و لطیف را در پایان به شما هدیه می دهد.

ویژگی‌های ژل اصلاح

کف بیشتر

روان کننده پیشرفته

سر خوردن تیغ راحت‌تر

محافظت بیشتر برای پوست شما

فوم وژل اصلاح اقایان

– فوم اصلاح Shaving foam

فوم یا کف اصلاح باعث می شود تیغ به آسانی روی صورت شما حرکت کند بدون آنکه احساس خراشیدگی داشته باشید . در واقع فوم روند اصلاح صورت را سهولت بخشیده و باعث می شود پس از اصلاح نرمی و طراوت خاصی روی صورت خود حس کنید. همچنین اگر فوم شما حاوی ویتامین یا عصاره گیاهان طبیعی مانند آلوئه ورا باشد پوست  را ترمیم کرده و در صورت زخم آن را التیام می دهد.

ویژگی های فوم اصلاح

درخشندگی پوست

آبرسانی پوست

شستشوی آسان

جلوگیری از خشک شدن پوست شما

ژل اصلاح حاوی مواد مدنی و ویتامین های لازم پوست

نرمی صورت و اصلاح سریع تر

اصلاحی تمیز و کامل

سازگاری فوم با پوست صورت

لطافت و مراقبت پوست

جلوگیری از به وجود آمدن جوش و آکنه

جلوگیری از بروز حساسیت

– تفاوت فوم و ژل اصلاح

 یکی از عمده ترین تفاوت فوم و ژل در کف کردن آن می باشد. ژل به نسبت به فوم کف کمتری کرده و باعث می شود ریش بهتر دیده شود. همچنین نیاز نیست در هنگام استفاده مقدار زیادی از آن را روی صورت خود بمالید بنابراین از انجا که قیمت بیشتری نسبت به فوم دارد از نظر هزینه به صرفه تر بوده و مدت زمان بیشتری می توانید از آن استفاده کنید. از دیگر تفاوت های فوم و ژل اصلاح می توان به سهولت در اصلاح اشاره کرد زیرا در هنگام استفاده از ژل تیغ بیشتر پر و مسدود شده و نیاز است که دائما آن را تمیز کنید اما کف اصلاح این مشکل را ندارد و حتی روند اصلاح را سرعت می بخشد.
همچنین میزان حفظ رطوبت پس از اصلاح با فوم به نسبت ژل بیشتر می باشد بنابراین اگر پوست خشکی دارید توصیه می کنیم از فوم اصلاح استفاده کنید ودر صورت استفاده از ژل مصرف ان را به حداقل برسانید و یا پس از اصلاح از مرطوب کننده و آبرسان پوست بر روی صورت خود بهره ببرید.
تفاوت ژل و فوم اصلاح برای اصلاح صورت اقایان

– مزایای استفاده از فوم و ژل صورت Shaving foam و Shaving gel

یکی از مزیت های مشترک فوم و ژل اصلاح جلوگیری از خشکی و کشیدگی پوست و سهولت در اصلاح می باشد. اصلاح تمیز و کامل، نرمی و لطافت پوست، سازگاری با پوست از دیگر مزایای این ابزار اصلاح است. همچنین قلیایی بودن فرمولاسیون انها از بروز جوش و آکنه جلوگیری می کند مگرانکه بعضی افراد دارای حساسیت های خاص به آن واکنش نشان دهند.
برای بازدید از محصولات بیشتر می توانید به صفحه اینستاگرام تضمین مارکت مراجعه فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آواتار موبایل
Main Menu x
X