اخبار و مقالات

انواع ژیلت و سوالات متداول که درباره ژیلت و کاربرد آن به وجود می اید

ویژگی ژیلت

سال‌ها ست که بیشتر افراد در سراسر دنیا با ژیلت آشنایی دارند و از خودتراش‌های آن برای اصلاح و رفع موهای زائد صورت و بدن خود استفاده می‌کنند.
ژیلت‌ها در انواع متفاوتی طراحی و تولید شده‌اند و هرکدام کاربرد خاصی دارند؛ بنابراین لازم است بهترین ژیلت را با توجه به نوع مصرف‌تان تهیه کنید.

استفاده از انواع ژیلت در دسترس‌ترین و سریع‌ترین روش برای حذف موقت موهای زائد است؛
به نحوی که در عرض چند دقیقه موها را از ریشه می‌تراشد و پوستی صاف تحویل شما می‌دهد.
همچنین این ابزار برخلاف سایر روش‌های اصلاح، کم دردتر است؛ اما اگر پوست شما جوش‌ دار و یا حساس است ، ممکن است تجربه خوشایندی از اصلاح با این وسیله نداشته باشید.
علت این امر به انتخاب ژیلت نامناسب و یا نحوه نادرست استفاده از آن برمی‌گردد.
به همین دلیل تصمیم گرفتیم مقاله جامعی درباره ژیلت مناسب برای صورت و بهترین ژیلت و ویژگی ژیلتها و.. نکات مهم آن  از فروشگاه تضمین مارکت  تهیه کنیم.

استفاده صحیح از ژیلت برای اصلاح صورت

نحوه درست اصلاح با ژیلت را بیاموزید

همه مردم بر این باورند که ساده‌ترین راه اصلاح موهای زائد، استفاده از بهترین ژیلت و تیغ است.
اما اصلاح صحیح با ژیلت مستلزم دانستن باید و نبایدهایی است که بسیاری از آن بی خبرند و رعایت چند نکته دیگر در مورد ان ها الزامی است.
یکی از این موارد، سرعت اصلاح است. برای اصلاح کردن با انواع ژیلت صبر و حوصله به خرج دهید و برای جلوگیری از آسیب رسیدن به پوست‌تان،ژیلت را با حرکات نرم و ملایمی روی پوست بکشید تا پوست‌تان ملتهب نشود.
همچنین نباید فشار زیادی را با این وسیله به پوست وارد کنید. برخی افراد فکر می‌کنند با این کار موهای زائد از ریشه تراشیده می‌شوند؛ اما در عوض فشار زیاد باعث فرو رفتن مو در پوست و عفونت‌های پوستی می‌شود.

سوالات متداول درمورد کاربرد ژیلت

1. آیا استفاده ازژیلت باعث افزایش مو میشود؟

خیر؛ تراشیدن موهای زائد با تیغ و ژیلتها، هیچ اثری بر افزایش تعداد موها و همچنین تغییر بافت و رنگ موها ندارد.
در واقع قسمت فوقانی مو که از سطح پوست بیرون زده، هیچ ماده زنده‌ای ندارد و به همین دلیل تراشیدن آن با تیغ، نمی‌تواند سبب زبرتر یا ضخیم‌تر شدن آن شود.

2.آیا کاربرد ژیلت مناسب برای صورت زنان ضرر دارد؟

اگر از خودتراش مناسبی برای اصلاح صورت خود استفاده می کنید، هیچ ضرری سلامت پوست و موهای‌تان را تهدید نمی کند .
برخی از خانم‌ها فکر می‌کنند که اصلاح صورت‌شان با ژیلت، باعث افزایش تعداد و ضخیم شدن موهای زائد می‌شود؛ در حالی که این فکر غلط است و هیچ پایه علمی ندارد. تغییر جنس و تعداد موهای زائد تنها در اثر افزایش سن و تغییر هورمون‌ها ممکن است.

3. با خارش بعد از تیغ زدن چه کنیم؟

یکی از روش‌های رفع سوزش و خارش پس از اصلاح، استفاده از مواد طبیعی است. شما می‌توانید مقداری سرکه سیب را به ناحیه اصلاح شده و خارش دار بزنید و بعد از حدود ده دقیقه (تا وقتی که پوست کاملا خشک شد)، با آب بشویید.
همچنین کمپرس یخ هم بسیار می‌تواند در رفع سوزش و خارش بعد از اصلاح موثر باشد. قطعه یخی را در حوله نرمی قرار دهید و سپس حوله را روی ناحیه آسیب دیده به مدت سه تا پنج دقیقه بگذارید.
برای بازدید از محصولات دیگر به اینستاگرام تضمین مارکت مراجعه فرمایید.

استفاده و مزایای ژیلت برای اصلاح صورت اقایان فروشگاه تضمین مارکت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آواتار موبایل
Main Menu x
X