اخبار و مقالات

انواع کرم مرطوب کننده و فواید استفاده از انها برای پوست

مرطوب کننده زیر ساز ارایش

 کرم مرطوب کننده برای رطوبت پوست و شادابی پوست ضروری است . آب برای پوست و مخصوصا لایه اپیدرم بسیار مهم است. آب مورد نیاز برای سطح پوست به طور مداوم از طریق بافت میانی تامین می شود و به سطح پوست منتقل می شود.

چربی که روی صورت ترشح می شود در حقیقت برای جلوگیری از تبخیر آب به صورت لایه محافظتی عمل می کند. در حالی که اگر این چربی کمتر از میزان مناسب ترشح شود ممکن است مشکلاتی از جمله خشکی پوست و .. به وجود بیاورد.
هم چنین اگر چربی اضافی صورت با وسایلی که مناسب نیستند شسته شود، پوست برای جبران آن چربی بیشتری ترشح می کند که بصورت چربی پوست اشکار می شود.
به همین علت بهتر است همه افراد با هر نوع پوست از کرم مرطوب کننده استفاده کنند .
زیرا این کرم باعث رطوبت رسانی به پوست می شود.

کرم مرطوب کننده

 

مرطوب کننده های مناسب و قیمت مرطوب کننده ها

مرطوب کننده ها نقش مهم و ارزشمندی در حفظ سلامتی و شادابی پوست شما دارند. حفظ رطوبت پوست و رطوبت‌رسانی به پوست از وظایف عمده آن است.
استفاده هر روز از کرم مرطوب‌ کننده صورت  برای پوست سالم بسیار حیاتی و مهم است است اما بعضی از افراد همچنان استفاده از آن را در راستای تمایل به زیبایی می‌دانند.
جدا از نوع‌ پوستی که دارید، باید از مناسب‌ترین و بهترین کرم یا لوسیون برای مرطوب کردن پوست خود استفاده کنید. این امر به درخشان و براق و زیبا ماندن پوست‌تان در طول روز کمک می‌کند.

مشخصات یک کرم مرطوب کننده عالی 

خوب است کرم مرطوب کننده فاقد اسانس و عطر های غیر طبیعی و مضر باشد زیرا موجب حساسیت می شود.  هم چنین مرطوب کننده باید بعد از مصرف جذب پوست شود و ظاهر چرب ایجاد نکند.
مرطوب‌کننده‌ها همچنین از لایه بیرونی پوست در برابر اثرهای مضر خورشید، باد و عوامل محیطی دیگر محافظت می‌کنند و همچنین از مرطوب‌ کننده‌ به عنوان زیرساز آرایش استفاده می کنند. یک مرطوب‌کننده سبک، آرایش را برای مدت طولانی‌تری نگه می‌دارد. همچنین این کرم  برای شادابی پوست و زیبایی و جوان سازی پوست خیلی مهم و ضروری است .
همچنین قیمت مرطوب کننده خیلی زیاد نیست و برای خرید مرطوب کننده به صفحه ی ما مراجعه کنید.       از اینستاگرام ما دیدن فرمایید.

 

کرم مرطوب کننده مناسب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آواتار موبایل
Main Menu x
X